Hakkımda

Samsun-Bafra’da dünyaya gelen Dr. Handan Yavuz Köksal, 1990-1996 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa Tıp)’de tıp eğitimi almıştır. Daha sona yine aynı fakültede Anatomi Anabilim Dalında ihtisasını tamamlamıştır.

Dr. Handan Yavuz Köksal ihtisasını tamamladıktan sonra ilaç sektöründe medikal pazarlama ve eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik yapmaya başlamıştır. İlaç sektöründe çalıştığı 10 yıl boyunca yurt içi ve yurt dışı pek çok bilimsel kongreye katılmış pek çok hastane ve sağlık kurumunu görme ve tanıma fırsatı bulmuştur. Bu da sağlık turizmi sektörüne ilgi duymasına neden olmuştur.

Dr. Handan Yavuz Köksal 2010 yılında hekimlik ve ilaç sektörü tecrübelerini bir araya getirerek kendi şirketi olan IMSTC Tıbbi Destek Eğitim ve Organizasyon’u kurmuştur. IMSTC; ilaç sektörüne, sağlık kurumlarına, hastanelere ve doktorlara medikal pazarlama alanlarında hizmet vermiştir. 2013 yılından itibaren de kişiye özel kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti için İstanbul’u tercih eden yerli ve yabancı pek çok hastaya sağlık danışmanlığı hizmetini sunmaya başlamıştır. Bu noktada saç ekimi Dr. Handan Yavuz Köksal’ın özel ilgi alanı haline gelmiştir.

2012-2015 yılları arasında Medient KBB cerrahi dal merkezinde kurucu ortak olarak görev almış olan Dr Handan Yavuz Köksal 2014 yılında Istanbul Hair Institute ve  ve 2016 yılında da Aesthetic Surgery Istanbul sağlık turizm portallarını yönetmeye başlamıştır.

Dr.Handan Yavuz Köksal 2015’den bu yana hastalarına kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

2 kız annesi olan Dr Handan evlatlarıyla gurur duymaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize sağlıklı güzelleştirmeye yönelik hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve onlarla birlikte büyümektir. Güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir. Güzellik sektörü ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip ederek, teknolojik, yenilik ve gelişmeden müşterileri faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir işletme örneği çizmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güzellik alanında dünya standartlarını yakından takip ederek, bilimsel çalışmalara dayanan çağdaş yöntemleri ve teknolojinin geliştirmiş olduğu son ürün, cihaz ve ekipmanların kullanılmasını sağlamak. Güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi  Türkiye öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak ve dünya markası yapmaktır. Çalışanlarımızın eğitimine ve gelişimine önem veren anlayışımız ve dünya çapında uzman kuruluşlarla geliştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde her geçen gün hizmet kalite düzeyimizin sürekli yükselmesini sağlayarak, ismimizi ulusal ve uluslar arası arenada Saç Ekimi ve Estetik alanlarında en güvenilir bir numaralı marka haline getirmektir.

Call Now Button
× Whatsapp