Hakkımda

Tıp eğitimini  İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa Tıp)’de tamamlayan Dr. Handan Yavuz, doktorluk kariyerine International Hospital’da başlamıştır.

Dr. Handan Yavuz ihtisasını ise İstanbul Tıp Fakütesi’nde Anatomi Anabilim Dalı’nda tamamladıktan sonra uluslararası bir ilaç firmasında 10 yıl boyunca “medikal pazarlama ve eğitim” alanlarında üst düzey yönetici olarak görev almıştır. Bu yıllar  içinde yurt içi ve yurt dışı pek çok bilimsel kongreye katılmıştır.

2010 yılında ise Dr.Handan Yavuz,  14 yıllık hekimlik ve ilaç sektörü birikimini bir araya getirerek kendi şirketi IMSTC Tıbbi Destek Eğitim ve Organizasyon’u kurmuştur. IMSTC’de ilaç sektöründe önde gelen pek çok firmaya medikal pazarlama alanında danışmanlık, eğitim, organizasyon hizmetleri vermiştir. IMSTC firması hizmet alanına “sağlık turizmi” ni de ekleyerek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti için İstanbul’u tercih eden yerli yabancı pek çok hastaya dünya standartlarında sağlık danışmanlık  hizmeti de vermeye başlamıştır. 2013 yılından itibaren de Saç Ekimi ve Saç Sağlığı  konuları Dr . Handan Yavuz’un özel ilgi alanı haline gelmiştir.

Dr Handan Yavuz 2012-2015 yılları arasında Medient KBB Cerrahi Dal Merkezi’ne kurucu ortak olmuştur. 2014 yılında Istanbul Hair Institute ve  ve 2016 yılında da Aesthetic Surgery Istanbul sağlık turizm portallarını yönetmeye başlamıştır.

Dr.Handan Yavuz ; Nişantaşı Abdi İpkeçi Caddesi’ndeki muayenehanesinde hizmet vermektir.

2 çocuk annesi olan Dr. Handan Yavuz’un iki kızı en büyük gurur kaynağıdır.

Diğer Tedaviler

Kadın Ortopedi Uzmanı
Saç Ekim Uzmanı

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize sağlıklı güzelleştirmeye yönelik hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve onlarla birlikte büyümektir. Güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir. Güzellik sektörü ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip ederek, teknolojik, yenilik ve gelişmeden müşterileri faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir işletme örneği çizmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güzellik alanında dünya standartlarını yakından takip ederek, bilimsel çalışmalara dayanan çağdaş yöntemleri ve teknolojinin geliştirmiş olduğu son ürün, cihaz ve ekipmanların kullanılmasını sağlamak. Güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi  Türkiye öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak ve dünya markası yapmaktır. Çalışanlarımızın eğitimine ve gelişimine önem veren anlayışımız ve dünya çapında uzman kuruluşlarla geliştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde her geçen gün hizmet kalite düzeyimizin sürekli yükselmesini sağlayarak, ismimizi ulusal ve uluslar arası arenada Saç Ekimi ve Estetik alanlarında en güvenilir bir numaralı marka haline getirmektir.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yazlmıştır. Herhangi bir ticari amaç barındırmaz ve doktor tavsiyesi yerine geçmez.
×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?
blank
blank